Zažijte město jinak s Diviznou

V neděli 19. září od 10.00 – 12.00 si můžete užít sousedské slavnosti s naším střediskem Divizna u kapličky ve Svépravicích. Pro děti i dospělé je přichystaný bohatý program.

Ve stánku s květinami dobrovolnice Klubu Divizna Terezka naučí děti květinové aranžmá v barevné hmotě a dospělé podzimní květinové vazby. Výrobky pro radost bude možné i zakoupit. Terezka je nejen dobrovolnicí Klubu Divizna, kde se scházejí děti zdravé s dětmi se zdravotním postižením, ale i báječná floristka. Další dobrovolnice Divizny a absolventka konzervatoře Majda Moudrá zazpívá se svou žačkou Sofií nejen písně z vlastní tvorby, ale i české a zahraniční covery.

Děti si budou moci vyzkoušet také základy sebeobrany a bojových sportů. Čekají tu na ně nejlepší trenéři na světě – Martina a Josef Ptáčkovi! Sympatičtí sourozenci z Horních Počernic, kteří jsou několikanásobnými mistry světa v bojových sportech, vyznavači fair play ve sportu i v životě a především tvůrci mnoha projektů pro děti s prevencí šikany a násilí.

A vyzkoušet si přímo práci s ručními džberovými stříkačkami a další aktivity budou moci děti se Sborem dobrovolných hasičů Chvaly.

Určitě přijďte, těšíme se na vás!